Anketa iDNES: Názory na otevření škol jsou vyrovnané – polovina je pro, polovina proti

pondělí 27. dubna 2020 ·

Národ se nemůže shodnout na názoru k znovuotevření škol. Na otázku „Je dobře, že se děti nevrátí do prázdnin do škol?“ odpovědělo kladně 49 procent lidí, negativně 51 procent. Stejně vyrovnané názory panují například na otevření obchodních center. Část lidí se bojí, část chce už absolutní svobodu. Vyplývá to z ankety serveru iDNES.Jako jasné vítězství může brát české školství většinový názor lidí na domácí výuku v koronavirové izolaci. Moderní technologie ji nijak neomezily. Naopak 62 procent lidí si myslí, že škola, kam chodí jejich děti, zvládá výuku (udělování instrukcí rodičům) dobře. S tím, jak vypadá samotné vyučování, je spokojeno 76 procent odpovídajících.Celý text naleznete zde

2 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
27. dubna 2020 v 16:22  

Když nejsou relevantní informace na základě kterých se dá rozhodnout, levnější než anketa, je hodit si korunou.

Petr Portwyn řekl(a)...
27. dubna 2020 v 16:34  

Je dobře, že se děti nevrátí do prázdnin do škol?
Ona už je zase změna? Já myslel, že se začnou vracet ve druhé polovině května.
Ta pravidla se mění tak rychle, že kdo dva dny nesleduje výroky ministerstva, už stojí opodál.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.