Štefan Klíma: Je velmi smutné, že MŠMT ani MZ nebylo dodnes schopné pomoci školám

neděle 13. září 2020 ·

„Přijali jsme i další opatření tak, abychom eliminovali možnost nákazy. Děláme opravdu vše možné a troufám si tvrdit, že jdeme i za hranice. Děláme vše pro to, abychom ochránili všechny v naší škole,“ píše ředitel střední školy Štefan Klíma.Štefan Klíma (facebook.com)
Klíma pokračuje: 

Je velmi smutné, že MŠMT ani MZ nebylo dodnes schopné pomoci školám. Ředitelé škol nemají naprosto žádný návod, jak postupovat. Na nich visí obrovská zodpovědnost. To oni musí rozhodnout, jaké kroky se v jejich škole, jídelně, domově mládeže či ve školních dílnách a obchodech budou dělat. Dosud jsme od státu neobdrželi ani jednu jedinou korunu za zajištění hygienických podmínek ve škole! Přesto jsme výborně vybaveni vším na trhu dostupným.Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.