MŠMT zveřejnilo částky pro školy na rok 2021

středa 27. ledna 2021 ·

Stejně jako v minulém roce, i letos MŠMT už na konci ledna zveřejňuje částky pro jednotlivé školy na rok 2021. Údaje jsou zveřejněny v elektronickém systému pro sběr dat, kde je školy najdou v individualizované podobě. Další informace naleznete zde

5 komentářů:

Dana Nová řekl(a)...
27. ledna 2021 v 11:49  

A jak se tam dostanu jako řadový učitel?

Eva Adamová řekl(a)...
27. ledna 2021 v 11:56  

Nedostanete, musela byste znát redizo školy a heslo, které Vám nikdo nedá, protože se zde odevzdávají výkazy.

Eva Adamová řekl(a)...
27. ledna 2021 v 11:59  

V excelu to najdete na těch stránkách pod:

Finanční prostředky stanovené ministerstvem pro školy a pedagogickou práci školních družin, které jsou zřízené krajem, obcí nebo dobrovolným svazkem obcí v roce 2021 najdete ZDE.

D.T. řekl(a)...
27. ledna 2021 v 12:00  

Z webu MŠMT
https://www.msmt.cz/vzdelavani/skolstvi-v-cr/ekonomika-skolstvi/financni-prostredky-stanovene-ministerstvem-pro-skoly-a-1

Dana Nová řekl(a)...
27. ledna 2021 v 16:08  

Děkuji.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.