Seminář 14.10.: Svět v pandemii

úterý 29. září 2020 ·

„Občankáři“ připravili seminář s exkluzivními hosty. Pozvání přijala Karolína Kottová ze zastoupení Evropské komise, Luboš Komárek z České národní banky a Miroslav Karas z České televize. Mají nachystány informace o roli EU, centrální banky a veřejnoprávní televize v době krize. “Můžete se těšit na nejaktuálnější informace přímo od zdroje, ke kterým připravíme metodické listy pro jejich použití v hodinách a distanční výuce,“ zvou pořadatelé. Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.