Řidič, který kritizoval heslo SPD: Inkluze má problémy, ale tohle byla strašná urážka

čtvrtek 3. září 2020 ·

Byl to pro mě obrovský šok a doufám, že to nevyšumí, říká Josef Prokeš, řidič brněnské MHD, který upozornil na předvolební slogan SPD “Zdravé školství bez inkluze”. To heslo říká, že začlenění dětí je z principu nezdravé. Je to strašně velká urážka, přestože inkluze v Česku není šťastně nastavená. Mám dvě děti s poruchou autistického spektra a jedno z nich je skvěle integrované ve školce, dodává v rozhovoru pro DVTV.


Celý rozhovor naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.