Miliarda navýší platy učitelů

středa 5. února 2020 ·

Vedení hlavního města přidá letos učitelům na platech v souhrnu až miliardu korun. Cílem je dorovnat jejich platovou hladinu a nalákat do Prahy nové učitele, kterých schází několik stovek, jak uvedl radní pro školství Vít Šimral (Piráti). Již v loňském rozpočtu přidalo hlavní město učitelům a nepedagogickým pracovníkům plošně k platu dohromady miliardu korun. V příštím roce by to podle něj mohlo být 1,2 miliardy korun. Informuje ČTK.
Celý text naleznete v MF DNES

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.