Kateřina Perknerová: Investice do nehloupnutí

středa 18. prosince 2019 ·

„V kapitole ministerstva školství se například hovoří o areálech, kolejích, sportovištích, ale o vkladu do vzdělání jako takového v ní nenajdeme ani písmeno. Ministři k tomu asi neviděli důvod, když jde o investiční plán. Jenže to je podle mě obrovský omyl,“ píše Kateřina Perknerová v Deníku. 
Perknerová mimo jiné píše: Učitelé to umějí s chytrými děti z motivovaných rodin, ale u těch ostatních tápou. Chybí jim opora ředitelů, mentorů, sociálních pracovníků, psychologů. Pokud si tuhle změnu nevezmou politici za svou, může být ČR za pár let zemí moderních školních budov plných zaostalých žáků a vyhořelých kantorů učících metodami 20. století.


Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Jiri Janecek řekl(a)...
18. prosince 2019 v 9:25  

"V kapitole ministerstva školství se například hovoří o areálech, kolejích, sportovištích, ale o vkladu do vzdělání jako takového v ní nenajdeme ani písmeno."

Tak to by mne fakt zajimalo, jak si to Perknerova predstavuje…

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.