Den Země - lekce do výuky

pondělí 9. dubna 2018 ·

Jako každý rok se 22. dubna bude na celém světě slavit Den Země. Vzdělávací program Varianty nabízí lekce k tématu životního prostředí a vlivu člověka na něj otevřít ve výuce.

Lekce Kam zmizela voda se věnuje nedostatku vody a problému sucha.
Lekce Růže z Afriky se zabývá nešetrným využíváním přírodních zdrojů zahraničními společnostmi v rozvojových zemích.
Lekce Za vším hledej emise, Války z tepla a Začněme u sebe se věnují tématu klimatických změn.

Lekce jsou ke stažení zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.