Webinář 10.12., určený zejména ředitelům a vedení škol: Jak na smysluplné hodnocení s Karlem Derflem

čtvrtek 10. prosince 2020 ·

Karel Derfl, ředitel MŠ a ZŠ Chraštice a člen Ředitele naživo, s námi bude sdílet, jak přistoupili k závěrečnému hodnocení na konci minulého školního roku, kdy udělali velikou změnu a přešli s celou školou na slovní hodnocení postavené především na sebehodnocení dětí s ohledem na distanční výuku a se zacílením na klíčové kompetence a průřezová témata dle RVP. Celou tuto změnu hodnocení realizovali za jeden měsíc. Věříme tedy, že to může být pro Vás inspirace, impuls a příležitost ke změně i na Vaší škole - a možná už v tomto pololetí. 


Webinář probíhá ve spolupráci s organizací Ředitel naživo, koná se ve čtvrtek 10.12.2020 od 17:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. 


Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.