Webinář 10.12.: Jak technologie může šetřit čas a energii (nejen) v online výuce

čtvrtek 10. prosince 2020 ·

Podíváme se na tipy a triky pro Gmail, Google Učebnu, Kalendář, ale i to, jak si správným nastavením Google Workspace ušetřit cenné minuty, hodiny a nervy. Ukážeme si ale i jiné nástroje mimo prostředí Google Workspace, které 100% využijete v přípravě na prezenční i distanční výuku. 


Těší se na vás Filip Goszler, Community Navigator v GUG.cz, Google Certified Trainer pro Google Workspace a lektor řady školských vzdělávacích projektů. 

Webinář bude vysílán prostřednictvím Google Meet a je zdarma. 


Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.