Levínský: Vláda hraje kolo štěstí. Chovat se k lidem jako k malým dětem je problém

úterý 15. prosince 2020 ·

Vláda by se měla řídit systémem PES, ne přicházet s fascinujícími nápady, jako že si nemůžeme koupit kafe do kelímku. Tím se důvěra ve vládu nezlepší, míní René Levínský z Centra pro modelování biologických a společenských procesů. PES není samospasitelný, chybí testování a trasování. Jediným racionálním řešením je dávat lidem za karanténu peníze. Změnit pravidla hry můžou antigenní testy, říká v rozhovoru pro DVTV. 


Rozhovor ke stažení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.