Webinář 15.12.: Vzájemné učení a kolegiální podpora ve škole s Vítem Beranem

úterý 15. prosince 2020 ·

Vít Beran, ředitel ZŠ Kunratice a člen Ředitele naživo, s námi bude sdílet, jak vzájemné učení a kolegiální podpora pomáhá ve změně takové kultury školy, která má dopad na učení každého učitele a každého žáka. Webinář probíhá ve spolupráci s organizací Ředitel naživo, koná se v úterý 15.12.2020 od 17:00 prostřednictvím Google Meet a je zdarma. Možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.