MŠMT zrušilo soutěž na dodavatele informačního systému pro školy

čtvrtek 15. října 2020 ·

Ministerstvo školství zrušilo výběrové řízení na dodavatele plánovaného Resortního informačního systému (RIS), který by měl pomocí moderních technologií zjednodušit administrativu ve školství. ČTK to řekla mluvčí ministerstva Aneta Lednová. Důvodem je podle ní to, že současná situace kolem pandemie covidu-19 způsobuje ve školách velkou nejistotu a není možné očekávat jejich spolupráci při vytváření projektu. Ministerstvo o něm chce rozhodnout v návaznosti na epidemickou situaci. 
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.