Prymula: Termín návratu dětí z 1. stupně do škol je třeba dodržet

středa 14. října 2020 ·

Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) vnímá, že je třeba plánovaný termín návratu dětí z prvního stupně do základních škol dodržet. Podle něj bylo uzavření škol potřeba, protože děti nákazu přenášejí do rodin. Napsal to na twitteru. Ministr školství Robert Plaga (za ANO) v úterý večer v České televizi připustil, že pokud by se situace nelepšila, tak se děti do škol vrátit nemusí. Školy kromě mateřských a speciálních jsou uzavřené ode dneška, měly přejít na distanční výuku. Informuje ČTK. 
Celý text naleznete zde

2 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
14. října 2020 v 21:50  

Ve vládě jsou ve při?

http://www.ceskaskola.cz/2020/10/zastupci-skol-vyuka-online-je.html

Michal Komárek řekl(a)...
15. října 2020 v 7:48  

Pane Týři, té politické propagandy a úvah o neoliberalismu už tady bylo dost. Zkuste, prosím věcně o školách a vzdělávání, případně pandemii. bez propagace anonymních organizátorů manifestace, kteří šíří poplašné zprávy. Děkuji!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.