Pandemie byla varovný prst, společnosti neuškodí vědět, že moc má příroda, říká Dušek

pátek 19. června 2020 ·

Opatření vlády nebyla přehnaná, nemoc umí být velmi nebezpečná, politici nevařili z vody, zatažení za brzdu bylo správné, vlastně jsme tu žádnou epidemii neměli, říká ředitel ÚZIS Ladislav Dušek. Měl jsem obavu, nevěděli jsme, jaký potenciál koronavirus má, dodává. Podle něj je teď už potřeba sundat roušky, dodává v rozhovoru pro DVTV.


Celý rozhovor naleznete zde


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.