V mateřských školách by mohly vznikat jeslové třídy, novela o skupinách se upraví

pátek 19. června 2020 ·

Novela o dětských skupinách, kterou připravilo ministerstvo práce, by se mohla výrazně proměnit. Místo navrhovaného přejmenování skupin na jesle by zákon mohl zavést nové jeslové třídy, které by vznikaly ve školkách a které by se mohly v příštích letech platit z evropských peněz. Dětské skupiny by dál fungovaly, ale jen pro děti do čtyř let. Novinářům to po jednání členů vlády s poslankyněmi ANO a KSČM řekla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Informuje ČTK.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.