Speciální školy jsou na žáky připravené, některé kritizují MŠMT

sobota 30. května 2020 ·

Speciální školy pro děti s mentálním nebo tělesným postižením v Praze jsou připravené na pondělní příchod dětí. Podíl žáků, kteří dorazí, se bude v jednotlivých školách lišit. Vzhledem k tomu, že ve třídách jsou i běžně malé kolektivy, nebudou mít školy potíže s jejich dělením. Přesto některým vadí, že jim ministerstvo školství dalo na přípravu k otevření málo času. Vyplývá to z aktuálního vyjádření vedení škol, které oslovila ČTK.
Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Jana Karvaiová řekl(a)...
30. května 2020 v 10:53  

V pondělí 25.5. v 18:00:speciální školy a třídy budou fungovat od 1.6.
Ve středu odpoledne - speciální harmonogram (který je jen kopií, protože by nemohl psát kraviny typu 15 dětí ve třídě) a speciální upravené čestné prohlášení + upřesnění, že od 1.6. první a od 8.6. druhý stupeˇn.
Takže na přípravu dva dny. Specky jsou prostě borci, dokáží to v rekordním čase.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.