Zlínské základní školy zůstaly v pondělí preventivně uzavřené

pondělí 9. března 2020 ·

Všechny základní školy ve Zlíně zřizované magistrátem vyhlásily na pondělí 9. března ředitelské volno. Jde o opatření kvůli šíření nového koronaviru. V celém kraji totiž o víkendu skončily jarní prázdniny a dalo se předpokládat, že se řada lidí bude vracet z dovolených v rizikových oblastech. Informuje iDNES.Krok souvisí s nařízením, že žáci, studenti, pedagogové a další zaměstnanci škol ve Zlínském kraji, kteří byli o jarních prázdninách v některé ze zemí, v nichž se šíří onemocnění COVID-19, mají zůstat v domácí karanténě.


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.