Škola připravuje kampaň na podporu online výuky

sobota 14. března 2020 ·

Kampaň na podporu internetové výuky během uzavření základních, středních a vysokých škol představil ředitel Smíchovské střední průmyslové školy (SPŠ) Radko Sáblík. Projekt Mediální dům Preslova má ukázat příklady dobré praxe, ze kterých by mohli učitelé čerpat. „Jednáme s různými poskytovateli online výuky, aby připravili konkrétní ukázkové hodiny. Jednotlivé školy si pak mohou vybrat tu technologii, která jim bude blízká,“ řekl Sáblík. Informuje ČTK.
Celý text naleznete v deníku Právo

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
14. března 2020 v 12:30  

Ředitel a politik připravuje kampaň.
Škola možná stojí. Učitelé by měli učit. Tedy předváfět to, co ředitel hlásá do světa, že už léta dělají. Teď se ukáže, kolik modernizátorů poskytne kantorům i žákům fungující a použitelné materiály.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.