Kovy: Obavy rodičů jsou oprávněné, dětský obsah na sítích nikdo nekontroluje

čtvrtek 27. února 2020 ·

Jsme pokusná generace, na které se možná ukáže, jak s informačním boomem umíme nakládat, říká youtuber a moderátor Karel "Kovy" Kovář. Problémy ve školství podle něj souvisí i s tím, jakým způsobem jsou studenti škol testováni. Rozhovor DVTV natáčela v rámci vzdělávacího festivalu Nakopněte svoji školu v Litomyšli.


Rozhovor ke stažení naleznete zde

1 komentářů:

renives řekl(a)...
27. února 2020 v 17:11  

Povinnost rodiče je DOHLED nad činností dítěte. Samožřejmě přiměřeně věku. Se starším máme DŮVĚRU a k obostranné spokojenosti vyjednán režim (v dnešním překladu zábavu...zejména v odpolko hodinách). Doporučuji tato slova trochu nastudovat. Vytrácejí se nejenen ze slovníku všedních dnů. Teď je VŠE jen doporučované :-) a tak mají starosti. Jsem šťatsná, že už nemám malé dítě..no ale my starší bychom asi moc obav neměli. Prostě bychom se dítěti věnovali cha, chá.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.