ČSSD ve sněmovně nepodpoří další přesun peněz pro učitele

pátek 15. listopadu 2019 ·

Sociální demokracie v rámci druhého čtení státního rozpočtu na příští rok nebude prosazovat přesun miliard nad rámec vládního návrhu rozpočtu učitelům, pokud se nerozhodne pro změnu celá koalice. Mělo by tak zůstat u desetiprocentního navýšení platů. Informuje deník Právo.
Rozhodly tak špičky ČSSD poté, co exministryně školství a 1. místopředsedkyně klubu oranžových Kateřina Valachová nepochodila se snahou navýšit mzdy pedagogů celkově o 15 procent. Podporu přitom měla nejen odborů, ale i Svazu průmyslu a dopravy.


Celý text naleznete v deníku Právo

2 komentářů:

poste.restante řekl(a)...
15. listopadu 2019 v 18:58  

Očekávám od paní exministryně a poslankyně Valachové zásadový postoj.

ČSSD prokázala, že si propad mezi nevolitelné strany naprosto zaslouží.

Ivo Mádr řekl(a)...
16. listopadu 2019 v 15:38  

ČSSD má velký problém. Tím jsou pohrobci pana expředsedy ČSSD Sobotky. Taková partaj s takovými jedinci je nevolitelná.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.