Konference: Přijímáme, začleňujeme a vzděláváme děti/žáky cizince III

neděle 6. října 2019 ·

V pořadí již třetí setkání k problematice dětí/žáků cizinců proběhne 10. října v Praze. Pozornost bude věnována teoretickým východiskům společného vzdělávání a příslušné legislativě, dalším tématem bude dotační systém a rozvojové projekty a programy.Obsahem konference budou rovněž možnosti poskytování podpory formou podpůrných opatření jedincům z odlišného kulturního prostředí a s odlišnými životními podmínkami, rozvíjení komunikačních kompetencí této cílové skupiny, podpora adekvátních strategií učení a výukových metod. Zmíněny budou také podpůrné metodické a učební materiály i příklady dobré a inspirativní praxe v Česku.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.