Setkání k možnosti připravit partnerství s německou školou

sobota 4. května 2019 ·

„Chcete uspořádat česko-německé setkání? Chybí Vám know-how, finanční prostředky nebo vhodný projektový partner ze sousední země? Česko-německý fond budoucnosti Vás zve na kontaktní setkání „Česko-německá spolupráce snadno a rychle: inspirace, kontakty, finanční podpora“,“ informuje NIDV.

Setkání se uskuteční 25. 5. 2019 od 10.00 hodin v Moving Station v Plzni.

Účast je zdarma, uhradit cestovní náklady je možné.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.