First Aid Basics 1.8

středa 12. července 2006 ·

Zaměření : Základní informace o první pomoci vhodné jako příprava na studium oficiálních publikací.
OS a HW nároky : MS Windows 95/98/2000/XP
Autor a rok vzniku : František Korbel, 2006
Licence : freeware
Velikost : 885 kB
Jazyk : česky, slovensky, anglicky

Program First Aid Basics (Základy první pomoci) obsahuje základní informace o první pomoci vhodné jako příprava na studium oficiálních publikací. Data o umělém dýchání, nepřímé masáži srdce, angině pektoris, infarktu, bolestech, kousnutích, bodnutích hmyzem, frakturách a vykloubeninách, základech obvazování, lékárničce atd. Verze 1.7 doplnila témata prevence a léčby slunečního úpalu do 6. části a 10 nových termínů do slovníčku (Glossary). Provedení sice není nijak přítažlivé, ale je funkční.

Domácí stránka produktu: http://fab.korbel.sk/

Downloaddokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.