On-line seminář 5.6.: Čtení, to je zábava

pondělí 3. června 2019 ·

Jak vzbudit zájem, zvýšit výkon a zapojit žáky maximálně do výuky nejen v hodinách českého jazyka na 1. stupni ZŠ? Na to se pokusí dát odpověď webinář s názvem „Čtení, to je zábava“. V úvodu ukáže aktivizační činnosti zaměřené na koncentraci a pozornost a také aktivity, které mohou přitáhnout žáky ke čtení. V další části se pokusí ukázat, jak lze rozvíjet čtenářskou gramotnost ve všech předmětech, které vyučujeme na 1. stupni základní školy (výuka napříč předměty). Tyto aktivity propojí s výstupy metodického materiálu „Čtenářská gramotnost v uzlových bodech vzdělávání“.

Setkání je určeno učitelům 1. stupně ZŠ, asistentům pedagoga, rodičům.

Setkání se uskuteční ve středu 5. 6. 2019 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ. Náhradní termín.Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.