Česká školní inspekce udělila medaile Za zásluhy o rozvoj kvality vzdělávání

úterý 30. dubna 2019 ·

Medaile Za zásluhy o rozvoj kvality vzdělávání obdrželi ředitel CEITEC – Středoevropského technologického institutu a někdejší první náměstek ministra školství Jiří Nantl, děkan Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně Jiří Němec, ředitelka Národního pedagogického muzea a knihovny Jana Amose Komenského Markéta Pánková, děkan Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni Miroslav Randa, generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR Drahoslav Ryba, státní tajemník v Úřadu vlády ČR a bývalý náměstek ministra školství Petr Špirhanzl, starosta obce Psáry a člen Školské komise Předsednictva Svazu měst a obcí ČR Milan Vácha a emeritní ředitel Gymnázia Zlín-Lesní čtvrť Bohuslav Záruba. Medaili pak získala také obecně prospěšná společnost Post Bellum, kterou zastupoval její ředitel a zakladatel Mikuláš Kroupa.


Medaile Za zásluhy o rozvoj kvality vzdělávání udělovala Česká školní inspekce již podruhé, prvními laureáty, kterým byla medaile udělena v roce 2016, byli olomoucký arcibiskup a moravský metropolita Jan Graubner, děkan Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a přední český odborník v oboru pedagogiky Milan Pol, významná osobnost českého gymnaziálního vzdělávání a didaktiky matematiky Dag Hrubý a jedna ze zakladatelek novodobé České školní inspekce po roce 1990, ústřední školní inspektorka v letech 2005–2013 Olga Hofmannová.


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
1. května 2019 v 9:50  

ČŠI dovede utratit stamiliony za zbytečný testoportál, zasnoubit se s neziskovkami a teď také rozdat jakési medály. To je smyslem a posláním ČSI ze zákona? Ostatně soudím, že ČŠI musí být zrušena.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.