elearningeuropainfo: Diskusní fórum ePortfolio zahájeno

středa 11. dubna 2007 ·

Jaké jsou limity mého ePortfolia? Jaká je situace ve vývoji systémů řízení ePortfolia (ePortfolio Management Systems)? Jaký je vztah mezi ePortfoliem a digitální identitou? Elearningeuropa.info a EIfEL (European Institute for E-Learning - Evropský ústav pro e-learning) zahajují diskuzi na téma ePortfolio. Všechny Vaše zkušenosti, názory či pochybnosti týkající ePortfolia a jeho úlohy při dalším vzdělávání jsou vítány. Toto diskuzní fórum bude otevřeno až do 30. dubna. Zapojte se do diskuze!
http://www.elearningeuropa.info/community/index.php?page=forumtopic&f=2&t=15

elearningeuropainfo

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.