Konference Úspěch pro každého žáka 2019

čtvrtek 14. března 2019 ·

„Na konferenci pro aktéry ve vzdělávání letos představíme data týkající se vzdělávání dětí a mladých lidí, a to jak v ČR, tak v zahraničí. Přivítáme 200 účastníků a 18 řečníků z ČR, SR, z Finska a Francie. Vystoupení budou simultánně tlumočena z a do angličtiny. Přihlásit se můžete do 9. dubna 2019 (včetně) nebo do vyčerpání kapacity,“ zvou pořadatelé konference.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.