Noc vzdělávání 27.3. 2019

čtvrtek 14. března 2019 ·

„Pět fakult, jedna noc, téma školství a spousta inspirativních lidí. Už 27. března otevřeme dveře pedagogických fakult po celé republice. Nejen pro studenty, ale i pro rodiče, učitele, akademiky a širokou veřejnost. Jak být co nejlepším učitelem? A co pro to můžou dělat fakulty, budoucí učitelé nebo samotní studenti? Přijďte se potkat, debatovat a inspirovat na festival vzdělávání plný workshopů, besed a diskusí,“ zvou pořadatelé akce.

Další informace naleznete zde

2 komentářů:

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
14. března 2019 9:01  

Možná by se fakulty měly věnovat tomu podstatnému.

laimes řekl(a)...
14. března 2019 11:21  

ty noci teď frčí: v knihovně,ve škole,v muzeu, v zoo....
"noc úsporám" = přejdeme na úsporný režim výuky v nociČlánky dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.