Průzkum: Projekt Příběhy našich sousedů učí děti hlavně spolupráci

sobota 23. února 2019 ·

Hlavním přínosem vzdělávacího programu Příběhy našich sousedů organizace Post Bellum, ve kterém žáci s pomocí vyprávění pamětníků vytváří reportáže o nedávné historii, je podle učitelů zlepšení spolupráce školáků v týmu a jejich vztahu ke starší generaci. Projekt naopak nemá tak velký vliv na orientaci dětí v moderních dějinách či jejich schopnost pracovat s informacemi. Vyplývá to z průzkumu, který udělala organizace Post Bellum s agenturou NMS Market Research v letech 2017 a 2018 mezi 285 učiteli. Informuje ČTK.

Celý text naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.