Jana Straková: V českých podmínkách ojedinělý počin - K problematice fyzikálního vzdělávání v ČR před revizemi RVP

sobota 22. prosince 2018 ·

„Skutečnost, že studie není výsledkem práce úzké skupiny odborníků, ale, že k ní byli přizváni všichni, kteří jsou v oblasti fyzikálního vzdělávání aktivní, činí podle mého názoru z předložené studie v našich podmínkách zcela ojedinělý a vysoce příkladný počin,“ píše Jana Straková ve vyjádření k dokumentu K problematice fyzikálního vzdělávání v ČR před revizemi RVP.

Celý text a dokument ke stažení naleznete zde


3 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
22. prosince 2018 v 12:17  

Já tedy nevím, ale jako učitel fyziky mne nikdo nevyzval. Zaslechl jsem něco o dotazníku, který údajně někdo vytvořil a někomu dal. Ale, že by proběhla nějaká masivní akce i u učitelů středních a základních škol o tom nevím.

Ivo Mádr řekl(a)...
23. prosince 2018 v 17:56  

Možná jsem něco prošvihl, ale tato informace paní Strakové je překvapivá. Zvláště zajímavý je nedostatek jakýchkoliv informací mezi širokou pedagogickou veřejností.

Petr Portwyn řekl(a)...
28. prosince 2018 v 21:36  

O žádném "přizvání" nevím, přestože fyziku učím a stýkám se s kolegy z jiných škol v rámci Elixíru.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.