Možná budoucí pražská koalice se shodne v oblasti školství: Přidala by miliardu na odměny pro učitele

sobota 13. října 2018 ·

„Praha by přidala téměř miliardu na odměny pro učitele,” uvedl pro Novinky.cz Jiří Růžička jednu ze základních priorit, kterou by chtěli partneři prosadit už pro rok 2019. V praxi by to podle něj znamenalo až o 4000 korun více pro učitele měsíčně. Ředitel pražského Gymnázia Jana Keplera a senátor Růžička je garantem pro oblast školství za Spojené síly pro Prahu, které o koalici v\jednávají s Piráty a hnutím Praha sobě.


Jiří Růžička (senat.cz)
„Nebylo tam žádné velké tření a probíhalo to ve velké pohodě. Navíc tam proti mně seděli tři moji absolventi,” řekl dodává pobaveně Jiří Růžička.

Jeho bývalými studenty jsou Daniel Mazur za Piráty, Mariana Čapková za Prahu sobě a chvilku byl na jednání přítomen i předseda pirátských poslanců Jakub Michálek.

Další prioritou v oblasti školství by měla být stavba mateřských a základních škol v okrajových částech metropole.Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.