V říjnu začíná plošné dotazníkové šetření potřeb SŠ a VOŠ

čtvrtek 6. září 2018 ·

S prvním plošným dotazníkovým šetřením, které mapovalo potřeby středních a vyšších odborných škol v devíti významných vzdělávacích oblastech, se školy setkaly na přelomu let 2015/2016. Nyní navazujeme, a to opět prostřednictvím projektu Podpora krajského akčního plánování (P-KAP). Individuální data škol budou využita striktně pro interní účely a nebudou poskytována třetím stranám. Jednotlivé kraje obdrží agregovaná data, která jsou jedním z podstatných východisek pro revizi a evaluaci krajských akčních plánů v následujícím období.


Vyplněný dotazník v rámci tohoto navazujícího šetření bude školám opět sloužit jako podklad a důležitý vstup pro přípravu/revizi školních akčních plánů (ŠAP) nebo přípravu plánů aktivit (PA). Z vyplněného dotazníku bude školám vytvořen formulář s vyhodnocením šesti stěžejních oblastí (tzv. povinných oblastí intervence), jenž je povinnou součástí žádosti o zapojení do plánované výzvy OP VVV (šablony II) a bude stěžejní pro vyhodnocení projektové činnosti škol realizované prostřednictvím již vyhlášené výzvy pro SŠ a VOŠ (šablony I).

V dotazníku jsou zohledněny všechny požadavky definované OP VVV. Autoři dotazníku si jsou vědomi toho, že dotazník je poměrně obsáhlý – analytický tým i další pracovníci projektu P-KAP, zejména odborní garanti v krajích, jsou připraveni poskytovat veškeré potřebné informace související s nadcházejícím šetřením i se samotným vyplněním dotazníků a předem děkují všem ředitelkám a ředitelům a dalším pracovníkům škol, kteří se na vyplnění dotazníku tohoto celostátního šetření podílejí.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.