Materiály z Letní školy Občankářů

pondělí 24. září 2018 ·

Občankáři, neboli učitelé z Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd zveřejňují prezentace z Letní školy, která proběhla v červnu a červenci v Praze. Mezi tématy prezentací jsou například: Vývoj médií v ČR, příčiny syrského konfliktu, chudoba nebo exekuce.

Jan Veselý - Příčiny a charakter syrského konfliktu
Michal Kaderka - Porevoluční vývoj mediích v ČR
Vít Dostál - Polsko a Visegradská skupina jako nové problémy Evropy?
Pavlína Janebová - Maďarsko - směřování k neliberální demokracii
Josef Šlerka - Jak nás dezinformace umí dostat
Martin Šmok - I witness
Daniel Hůle - Geneze pandemie exekucí
Radek Hábl - Exekuce včera dnes a zítra
Michal Kunc - Chudoba, předlužení a jejich vlivy
Michal Řezáč - Téma testování v hodinách ZSV a OBN
Tomáš Pojar - Diplomacie a války na současném Blízkém východě


Prezentace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.