Mezinárodní veletrh fiktivních firem: Přijďte obchodovat s žáky a studenty

čtvrtek 8. března 2018 ·

Mezinárodní veletrh fiktivncíh firem se uskuteční od středy 21. do pátku 23. března 2018 na Výstavišti v Holešovicích. Na veletrhu se představí 110 fiktivních firem, z toho 60 ze zahraničí - přijedou školy ze Slovenska, Rakouska, Belgie, Itálie, Španělska nebo Rumunska.

Firmy spolu budou také soutěžit - o nejlepší stánek, katalog, prezentaci, podnikatelský záměr nebo video.

Celou akci uspořádali žáci Obchodní akademie Praha 10, Heroldovy sady neboli zaměstnanci fiktivnífirmy Antre, s.r.o. Firmu tvoří žáci posledních ročníků ekonomického lycea a obchodní akademie.

Další informace naleznete zde

1 komentářů:

Jaroš řekl(a)...
8. března 2018 8:27  
Tento komentář byl odstraněn autorem.


Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.