Celostátní konference Enersol 2017: 14. - 15. března 2017

neděle 12. března 2017 ·

Soutěžní přehlídky žákovských projektů na téma obnovitelných zdrojů a úspor energie se uzavřou na celostátní konferenci Enersol ČR 2017, která se uskuteční v Pelhřimově 14. - 15. března 2017.

V roce 2017 se do aktivit Asociace Enersol zapojilo celkem 12 krajů. Žáci prezentovali projekty na téma obnovitelné zdroje energie, úspory energie a snižování emisí v dopravě. Zástupci NÚV se účastnili soutěžních přehlídek v roli hodnotitelů. Nejlepší žáci se pak účastní jak celostátní, tak mezinárodní konference.

Mezinárodní konference Enersol EU 2017 se bude konat v Hluboké nad Vltavou v termínu 21. - 21. 4. 2017.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.