On-line seminář 1. února: Tvořivá dramatika v mateřské škole

úterý 31. ledna 2017 ·

Setkání je zaměřeno na prezentaci metod a technik dramatické výchovy s názornými ukázkami různých druhů her, na strukturu dramatické lekce a význam dramatických činností pro děti předškolního věku.

Autor a lektor Michael Novotný se věnuje dramatické výchově. Tato disciplína pomáhá v mateřské škole v navazování kontaktů mezi dětmi, trénuje soustředěnost, pomáhá potlačovat agresivitu nebo rozvíjet prosociální vztahy.

Setkání se koná ve středu 1. 2. 2017 od 20:00 na RVP.CZ

Setkání je určeno učitelkám mateřských škol a rodičům dětí předškolního věku.


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.