Konference k modelu polytechnického vzdělávání

středa 19. října 2016 ·

Národní ústav pro vzdělávání zve na odbornou konferenci, která se zaměřuje na dvě z vyhlášených priorit v plánování rozvoje středních a vyšších odborných škol: podpora polytechnického vzdělávání a podpora rozvoje podnikavosti, iniciativy a kreativity.

Konference Podpora polytechnického vzdělávání a podnikavosti ve středoškolském vzdělávání se koná ve dnech 10. až 11. listopadu 2016 v Grand Hotelu Litava v Berouně. Účast je bez konferenčního poplatku, strava a ubytování je hrazeno.

Elektronické přihlášení je možné do 20. října 2016


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.