Přečtěte si: Automaty s pochutinami ze škol šmahem nezmizí, určí to ředitelé

středa 9. září 2015 ·

Automaty s nezdravými pochutinami, proti kterým usilovně bojoval exministr školství Marcel Chládek (ČSSD), na školách zřejmě zůstanou – o jejich existenci budou rozhodovat ředitelé škol.

Z článku Jana Martinka v Právo/Novinky.cz vybíráme:

Ministerstvo se mělo společně s resortem zdravotnictví podílet na vyhlášce, která by stanovila, které potraviny ve školách smí být a které už ne. Jak už ale Právo informovalo, úřady se na konečné podobě vyhlášky neshodly, a to Právu potvrdila i Valachová. „V tuto chvíli máme kompromisní verzi. Ale podporuji myšlenku zdravého stravování dětí, mnohem raději bych viděla těžiště zdravého stravování ve školních jídelnách,“ uvedla Valachová v rozhovoru pro Právo.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.