Přečtěte si: Syn exprezidenta útočí na ministra školství: Chládkovi bych dal čtyřku!

pondělí 1. prosince 2014 ·

To, že nemůže současného ministra školství Marcela Chládka ani vystát, znovu potvrdil pro Blesk. Václav Klaus mladší soudí, že je to zbabělec, který neumí ani hospodařit...


Z rozhovoru Vladimíra Baráka a zrk s Václavem Klausem ml. v Blesk.cz vybíráme:

Co vám vadí?
„Nechává se ovládat agresivními organizovanými menšinami. Podporuje spoustu zákonů, jednotných registrů a kariérních řádů na základě lobbistických zájmů. Je až s podivem, jak moc jde ministr na ruku parazitům. Přitom těmto lobbistům nejde o školství, ale jen o to, jak si lehce přijít k penězům na vrub státu.“

Koho myslíte těmi menšinami?
„Každý z nás platí ze svých daní do školství asi 13 600 korun ročně. Přitom ta paní učitelka má výplatu pořád poměrně malou. Kam tedy peníze jdou? Různým dodavatelům eurodotací, školitelům na vše možné. Školství se tím lepší nestává, přesto se těmto lidem u ministra Chládka daří velmi dobře prosazovat.“

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.