MŠMT: Příprava nových webových stránek OP VK

sobota 21. září 2013 ·

Podobně jako došlo k proměně grafického designu a modernizaci webového portálu MŠMT v létě připravuje ŘO OP VK na podzim 2013 spuštění vlastních webových stránek. Webové stránky umožňují oslovit široké spektrum cílových skupin ve značné hloubce a rozsahu sdělení.


Původní webová prezentace OP VK se potýkala s řadou nedostatků z hlediska atraktivity, přehlednosti a struktury. V některých případech bylo obtížné dohledat požadované informace. ŘO OP VK věří, že nové webové stránky povedou ke zvýšení kvality z obsahového i vizuálního hlediska. Klíčový záměrem je vytvořit samostatný, přehledný a uživatelsky intuitivní portál OP VK tak, aby splňoval standardy moderního komunikačního nástroje (např. zavedení možností anket, vyhledávacích filtrů, začlenění diskusních vláken, inovace FAQ a mnoho dalších prvků). Portál po spuštění bude následně doplněn o veřejně přístupnou databázi projektových výstupů, která umožní volné šíření inovativních materiálů vzniklých v rámci projektů OP VK. To zajistí jejich větší využitelnost napříč vzdělávacími subjekty, poskytne vhodné příklady dobré praxe a přispěje k transparentnosti čerpání z evropských fondů v České republice.


2 komentářů:

Puďa řekl(a)...
21. září 2013 v 11:38  

Takže taky budou graficky pestřejší a bude se na nich hůř orientovat?

Anonymní řekl(a)...
21. září 2013 v 13:56  

OP VK už končí, ne?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.