Výtvarná soutěž ČESKO MÝMA OČIMA s podtitulem Vzkaz pro mého kamaráda do Norska

čtvrtek 31. ledna 2013 ·

Kulturní mosty o.s., Velvyslanectví Norského království v ČR, MK ČR a Městský úřad Žďár nad Sázavou zvou talentované děti a mládež k účasti ve výtvarné soutěži, věnované partnerství se skandinávskými zeměmi a nově vznikajícím projektům spolupráce a přátelství škol České republiky a států EHP/ Norska.


Soutěž proběhne ve třech kategoriích – I. stupeň ZŠ, II. stupeň ZŠ a SŠ.

Soutěžní práce na daná témata - Postava z mé oblíbené české pohádky, Místo v české republice, které mám rád, Osobnost z české historie, které si vážím - je nutné zaslat do 31. března 2013 na adresu Městského úřadu Žďár nad Sázavou, Žižkova 227/1, 591 31. Vítězové a jejich pedagogové budou přijatí norským velvyslancem v ČR panem Jensem Eikaas, obdrží věcné ceny a finálové práce budou vystaveny v ČR i v Norsku.

Propozice k soutěži a více informací naleznete zde: www.kulturnimosty.cz/n/soutez/

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.