Upravený Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání platný od 1. 9. 2013

čtvrtek 31. ledna 2013 ·

MŠMT vydává Opatřením ministra školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se mění Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání, č.j. MSMT-2647/2013-210 upravený Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání, který nabývá účinnosti od 1. 9. 2013.


Další materiál je vložen v příloze:


Informace o úpravách RVP ZV fin..docx
Opatření PM-RVP ZV.doc
Prehled_zmen_v_RVPZV.docx
Priloha1_Upravený_RVPZV_s_vyznacenymi_zmenami.docx
Priloha2_Upravený_RVPZV_se zapracovanýmizměnami.docx
Seznam podpůrných opatření.docx
Upravený_RVPZV_s_barevně_vyznacenymi_zmenami.docx

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
1. února 2013 v 10:40  

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit pojem "zlomky se stejným základem", který se má probírat na prvním stupni ZŠ.
Je pravda, že od ukončení studia na MFF UK mě dělí skoro 26 let, tak možná neznám poslední terminologii. Stejný základ podle mne mohou mít mocniny a zlomky snad mají jmenovatel.

student FIT VUTBR řekl(a)...
4. února 2013 v 20:06  

Kdybych vedel, ze odpoved na otazku Anonyma (1. února 2013 10:40) zde bude necemu platna, pridal bych se k dotazu take.

Bohuzel uz je pozde na zmeny. Bojim se, ze si zase hezkych par let pockame na dalsi zmeny (a doufam, ze tam bude konecne ICT opravdu inovovano).

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.