Termíny konání maturitních zkoušek v roce 2013

pátek 21. prosince 2012 ·

Článek obsahuje informace týkající se termínů maturitních zkoušek v roce 2013.


V rámci koordinace termínů přijímacích zkoušek na vysokých školách s termíny společné části maturitní zkoušky Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že pro konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky v jarním zkušebním období roku 2013 se počítá s pracovními dny 2. a 3., 6. a 7. a 9. května.

Na toto období navazuje období od 16. května do 10. června 2013, ve kterém budou probíhat dílčí zkoušky společné části maturitní zkoušky konané formou ústní (termíny stanoví ředitel školy).

Zkoušky profilové části maturitní zkoušky, kde konkrétní termíny stanoví ředitel školy nejpozději dva měsíce před jejich konáním, se v jarním zkušebním období konají v období od 16. května do 10. června 2013. Zkoušky konané formou písemné zkoušky a formou praktické zkoušky se konají nejdříve 1. dubna.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.