Přečtěte si: Dobeš: Že by Baumruk selhal? Tak to vám totálně mažu, to je nespravedlivé

čtvrtek 2. února 2012 ·

Proč ministr školství Josef Dobeš stopnul projekt bývalého sportovního komentátora ČT Jiřího Baumruka, proti kterému vystoupila EU i čeští politici? Brusel to nepochopil, říká ministr v rozhovoru pro IHNED.cz.

Z článku Kateřiny Eliášové v iHNed.cz vybíráme:

Přestože nezvládl sepsat projekt, který se měl věnovat právě vzdělávání mládeže?


Projekt SPORT jsem pozastavil, protože si myslím, že se už nestihne. Nyní pracujeme na projektech, které jsou na té časové ose blíž ke schválení. Je to efektivnější, než tříštit síly na tomto projektu. Brusel nám o projektu SPORT říká, že ta idea není v prioritní ose. Myšlenka vzdělávání mládeže možná není prioritou Bruselu, ale je prioritou České republiky. Mně vadí, že se to nedovedlo dotáhnout a vykomunikovat tak, aby Brusel pochopil, že potřebujeme tyto projekty pro smysluplnou práci s mládeží. Ale respektuji to.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.