Přečtěte si: Člen rady ČRo Zelenka bude mluvit za Dobeše, porušuje tím zákon

čtvrtek 2. února 2012 ·

Ministr školství Josef Dobeš má opět nového vedoucího tiskového odboru. Na začátku února se jím stal novinář a radní Českého rozhlasu Antonín Zelenka. Nástupem na ministerstvo ale porušuje zákon. Jako člen rady totiž nesmí působit ve veřejné správě.


Z článku Jana Jiřičky v iDNES.cz vybíráme:

Podle zákona o Českém rozhlase člen rady nesmí působit ve veřejné správě. Zelenka ale ČTK řekl, že byl do funkce "pověřen, ne jmenován", a své působení na ministerstvu proto nepovažuje za problém.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.