Přečtěte si: Nebuďte bátora, Facebook Stránka se nedá deaktivovat

středa 21. září 2011 ·

Tak panu Bátorovi opět teoreticky "hackli" Facebook. Dokonce mu prý opět hackli "mail na Seznamu" (a to i přesto, že si to ochránil "za dohledu IT experta"). Pan Bátora opět klasicky lže - v níže uvedeném vyjádření najdete perlu, ve které tvrdí, že "měl facebookovou stránku deaktivovánu, tj. zablokovánu pro veškerý přístup, včetně přístupu vlastního". Nic takového u Facebook Stránky není možné, jediné co by Bátora mohl udělat je zbavit se administrátorství stránky a tím ztratit možnost správy stránky. Facebook Stránka nejde deaktivovat.

Z článka Daniela Dočekala na POOH.CZ vybíráme:

Samozřejmě je možné, že Bátora hovoří o profilu na Facebooku - ten deaktivovat jde, ale Bátora je opět mimo - nezablokuje se tím přístup pro něj samotného. Zábavné na celém tom cirkusu je opět to, že Bátora na svůj (teoreticky) "hacknutý" profil pověsil odkaz na výše uvedené vyjádření - jenom těžko lze tedy přijmout fakt, že by profil byl hacknutý - Bátora ho stále ovládá, stejně jako v předchozích případech.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.