VÚP: Veřejná diskuse k etické výchově

pátek 16. ledna 2009 ·

Na stránkách Metodického portálu www.rvp.cz byla zahájena veřejná diskuse k návrhu doplňujícího vzdělávacího oboru Etická výchova, který připravilo občanské sdružení Etické fórum ČR. Cílem diskuse je zjistit názor odborné i laické veřejnosti na postavení etické výchovy v systému vzdělávání na základní škole a na obsah zveřejněných dokumentů. Do diskuse se můžete zapojit od 9. 1. 2009 do 28. 2. 2009 na stránkách:

http://www.rvp­.cz/clanek/2895
http://www.rvp­.cz/clanek/2896
http://www.rvp­.cz/eticka-vychova

VÚP

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.