Bořivoj Brdička: Standardy ICT kompetencí učitelů UNESCO

pátek 16. ledna 2009 ·

Je svým způsobem pozoruhodné, jak dlouho se již v; našem školství bez zjevných výsledků mluví o; potřebě jasně definovat, co má učitel umět. Záležitostí karierního řádu se MŠMT zabývá již od 90.; let. Podobně jsme na tom u; standardů popisujících schopnosti učitelů využívat vzdělávací technologie. První mně známá zmínka o; jejich potřebě spadá do doby přípravy plánu Státní informační politiky ve vzdělávání (SIPVZ) v; roce 2000 (viz kapitola; 3b akčního plánu Informační a;  komunikační technologie ve vzdělávání).
http://www.spomocnik.cz/index.php?id_document=2295

Bořivoj Brdička

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.