Mladíka ve škole někdo přiotrávil jedem na krysy

neděle 18. ledna 2009 ·

Policie pátrá po neznámém člověku, který přímo ve školním objektu nasypal do láhve s pitím šestnáctiletého žáka Středního odborného učiliště v Horšovském Týně jed na krysy. Dal ho tam v takovém množství, že mladík se zdravotními potížemi skončil v nemocnici, kde ho museli ošetřit.

Celé se to seběhlo tuto středu v objektu školy v Horšově, kde probíhá odborný výcvik. „Školák měl plastovou láhev s limonádou uloženou v šatní skřínce, která nebyla zamčená. Při opakovaném napití ucítil mezi zuby granuli. Později musel být s bolestmi hlavy a nevolností hospitalizován v nemocnici,“ řekl šéf domažlických kriminalistů a vyšetřovatelů Miroslav Vokáč.

Celý článek na serveru Novinky.cz.dokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.